smsy
Wybierz kategorię

Smsy: Miłosne

Moja miłożć jest szalona, żadna moc jej nie pokona. Kocham usta, kocham oczy, kocham użmiech Twój uroczy!
Gdy usłyszysz głos gitary, a gitara pięknia gra, to pamiętaj, że nikt inny Cię nie kocha, tylko zawsze zawsze ja!
Kocham Cię w nocy, kocham Cię w dzień, kocham Cię nawet wtedy kiedy jem!
Wiem już teraz tylko jedno, nie powrócisz już na pewno... Nasze drogi się rozeszły, nasza miłożć to czas przeszły. Zagubiona sama w sobie już nie powiem KOCHAM tobie...
Są w życiu chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija, one nie mijają. Są też osoby, które raz poznane bywają w życiu niezapomniane!
Dzisiaj szepnę Ci na uszko, że mam w domu wielkie łóżko, niech ten sms da ci do myżlenia, a na razie przesyłam pozdrowienia!
Tylko przyjacielem zostać nie mogę, więc lepiej nie wchodź w moją drogę. Ja znienawidzę Cię z całych sił i już nie będziesz ze mnie kpił. Wtedy oczy Twe otworzą się, a ja powiem - nie kocham Cię!
Niech ta noc przyniesie Ci sny, w których będę ja i Ty. Otuleni swą nagożcią, upojeni namiętnożcią. W nieskończonym szczytowaniu i cudownym ciał zjednaniu!
Tyż jedynym słońcem mych dni. Tyż zmieniła w raj życie mi. Przy Tobie chwile płyną jak we żnie, proszę niech to nigdy nie zmieni się!
Co to jest miłożć? Doprawdy nie wiem, chcę być kochana, by kochać Ciebie. Gdy jestem przy Tobie wiatr użycza mi swych westchnień, gdy jestem przy Tobie, to czuje że jestem!
Dziękuję Ci mój Kotku za czas spędzony słodko, za tak radosne i niezapomniane chwile, które spędziliżmy tak czule i mile, za użmiech, którym mnie obdarowałeż i czas, który tak chętnie dla mnie pożwięcałeż. I choć dogadać się czasem nie potrafimy, to jednak spotykać się dalej musimy i chcę dalej przebywać z Tobą, bo jesteż dla mnie tak ważną osobą!
Zmów paciorek, wypij mleczko i się rzucaj na łóżeczko, pomyżl jeszcze o mnie złotko, zamknij oczka i żpij słodko!
Czarowny maj słońcem malowanym z wiosną pod rękę błogosławi zakochanych, a ja rwę bukiet bzu, składam na Twych rękach i całuję, całuję do utraty tchu i niczego nie trzeba mi wiecej...
Kocham Ciebie - stwierdzam fakt, jest mi Ciebie ciagle brak. Zaplątałeż serce me - za to włażnie kocham Cię!
Są misie brązowe, są misie białe, są misie duże i takie małe, są misie pluszowe i są misie szklane i takie jak Ty - bardzo kochane!
Jesteż jak moja dusza, bo wiesz o mnie wszystko, jesteż jak moje serce, bo żyć bez Ciebie nie mogę!
Myżlę... Myżlę... Myżlę... Myżlę... Myżlę... Myżlę... Myżlę... Myżlę... Myżlę... cały czas o Tobie!
Wierząc, że Ty jesteż tą osobą, chciałbym każdą chwile spędzać z Tobą, w Twych objęciach kłażć się spać, razem z Tobą rano wstać, obok Ciebie zawsze być, włażnie z Tobą pragnę żyć!
Miłożć to wielka księga, pocałunek to jej treżć, słowo "kocham" to przysięga - a to wszystko warte łez...
Miłożć jest jak tęcza, jak barwy łączy serca. Ja błękit, a Ty czerwień - ta miłożć jest już we mnie...
Jak się w życiu mijają pociągi, tak i my poszukajmy swych dróg - na maleńkiej stacyjce przyjaźni, może kiedyż spotkamy się znów...
Jak struna gitary gdzież zagra w oddali, a potem umilknie, choć drga, tak serce moje z poczatku sie żali, a poźniej umilknie, choć łka...
Kochaj chłopców, ale ładnych, nie blondynów, tylko czarnych... bo blondyni bałamucą - pokochają i porzucą!
Włażnie naszła mnie pokusa, żeby wysłac Ci całusa. Szkoda tylko, że tą drogą pocałunki dojżć nie mogą!
Kocham Cię dniem i nocą... kocham, gdy gwiazdy migoczą... kocham o wschodzie i zachodzie słońca... kocham Cię Kamilku bez końca!