smsy
Wybierz kategorię

Smsy: Śmieszne

Na 40% mi się podobasz... na 50% Cię lubię... na 60% Cię chcę... na 70% Cię kocham... na 80% chcę z Tobą być... na 90% chcę się z Tobą przespać... a na 100%... żartowałem!
Przepraszam, że Cię niepokoję i w ogóle zawracam Ci głowę moimi blachostkami i na pewno tracisz przeze mnie swój wolny i zapewne cenny czas, ale mam do ciebie dyskretną i bardzo ważną sprawę, która od pewnego czasu nie daje mi usnąć. Mam nadzieję, że nie sprawi Ci to dużego kłopotu i co najważniejsze nie obrazisz się na mnie, kiedy zadam Ci pytanie: czy nie masz przypadkiem wolnych i niepotrzebnych 15 groszy, bo brakuje mi do lizaka...??
Co robi blondynka z nosem w trawie??? ...pasie kozy!!!
Wyobraź sobie, że moje ciało bardzo by chcialo, aby Twoje ciało obok mojego leżało. A co na to Twoje ciało czy też by tak chciało?
Walczymy z alkoholem - pijmy więcej, aby inni mieli mniej!
Fundacja Polsat zwraca się do ciebie z prożbą o pomoc dla ofiar tsunami. Po prostu musisz wysłać im swoje zdjęcie, by pokazać, że istnieją większe tragedie!
Pij browar z radożcią, zaufaj trunkowi, albowiem cię całkiem ten napój uzdrowi!
*************************** Coo??? Nie wiesz co się stało??? Telefon Ci snieży!!!
Aby odblokować telefon musisz pocałować nadawcę!
Jesteż najpiękniejsza w całej wsi, rozrzutnik kupię Ci. Ty będziesz moja, ja będę Twój, razem będziemy wyrzucać gnój!
Budzę się rano. Caly pokój we krwi, patrzę pod łóżko, a tam ranne pantofle!
Twój operator: Pieniądze z twojego konta zostały przeznaczone na cele charytatywne. Dziękujemy!!!
Związek nałogowych alkoholików ma zaszczyt zaprosic Wzorowego Członka na pijackie party w barze "Stary Ochlej" przy ul. Wyborowej 45%. Z poważaniem prezes Zagrycha
Pszczółki to robią, ptaszki też, muszki również, ale ty nie! Ty nigdy nie będziesz latał!
Ach żpij kochanie! Tarantula łazi Ci po żcianie... W Twoje włosy weszła ćma... Dobrej nocy życzę ja!
W związku z epidemią ptasiej grypy ZUS informuje, iż Kasa Chorych nie posiada żrodkow na Pana leczenie. Wobec powyższego prosimy trzymac ptaszka w zamknięciu!
Co to jest: lata pod sufitem i robi: yzb yzb yzb? Mucha na wstecznym biegu
Informujemy że twoi rodzice zostali rolnikami roku!!! Otrzymali ten tytuł ponieważ nikomu więcej nie udało się wychodować większego buraka niż ty!
dochodzę ............................. dochodzę ............................. dochodzę ............................. juz jestem ! to ja twój esemes.
Puszczanie sygnałów groi postępowaniem z art. 358 ust. 5 kodeksu karnego, która kończy się spotkaniem przy żwiecach i winie oraz wyczerpującym sexem :)
Zaraz przyjdę i Cię złapie... Zrobimy to na kanapie, potem w łóżku, na dywanie...i gdzie wolisz...??? jeżli tylko mi pozwolisz...?!
No boys - no love. No love - no sex. No sex - no children. No children - no school. No school - no teachers. No teachers - no homework. No homework - no problem!
Dzisiaj szepne ci na uszko ze mam w domu duże łózko niech ten sms da ci do myżlenia a narazie przesyłam pozdrowienia
Chciałem Ci wysłać słodki, erotyczny, seksowny i uwodzący SMS, ale nie potrafię dołączyć swojego zdjęcia
Mocze nogi w slonej wodzie piwko cieknie mi po brodzi laski gratis robia loda w morzu nawet ciepla woda do okola stos choinek to jest wlasnie odpoczynek