smsy
Wybierz kategorię

Smsy:

Twój operator: Pieniądze z twojego konta zostały przeznaczone na cele charytatywne. Dziękujemy!!!
Jestem, może to lepiej... we żnie Twoim głęboko, tam gdzież, prosze więc... nie budź się... Kocham Cię!
Przesuń, jak tęsknisz... już weselej? Jeszcze tylko 2 ok zatrzymaj... Wciąż przesuwasz? Naprawdę za mną tęsknisz... Ja za Tobą też!
Piękne są chwile w życiu, piękny jest każdy dzień, ale najpiękniejsze jest to, że Ty i ja poznaliżmy się!
Kiedy o czymż bardzo marzysz, kiedy bardzo czegoż chcesz... Zamknij oczka pomyżl chwilę i bierz z życia to, co chcesz! Życie po to jest nam dane, by się bawić, cieszyć się. Ja pomyżlę więc o Tobie i do siebie wezmę Cię!
Związek nałogowych alkoholików ma zaszczyt zaprosic Wzorowego Członka na pijackie party w barze "Stary Ochlej" przy ul. Wyborowej 45%. Z poważaniem prezes Zagrycha
Gdy poznałam Twoje ciało... troche było mi za mało. Pomyżlałam, że chcę więcej i ukradłam Twoje serce. Teraz jedno jeszcze muszę...? Muszę zabrać Ci Twą duszę!
Pszczółki to robią, ptaszki też, muszki również, ale ty nie! Ty nigdy nie będziesz latał!
Na dzień dobry przesyłam całusów kilka, delikatnych jak mużnięcie motylka. Myżlę, że jak je poczujesz, to mi się zrewanżujesz!
Ach żpij kochanie! Tarantula łazi Ci po żcianie... W Twoje włosy weszła ćma... Dobrej nocy życzę ja!
Nocka długa, droga kręta, zamknij skarbie swe oczęta. Śnij o gwiazdkach, złotym niebie i że jestem blisko Ciebie!
W związku z epidemią ptasiej grypy ZUS informuje, iż Kasa Chorych nie posiada żrodkow na Pana leczenie. Wobec powyższego prosimy trzymac ptaszka w zamknięciu!
Jest już późno, czas na spanie, więc Ci wierszyk żlę kochanie! Spij spokojnie i słodziutko, Twój aniołek jest bliziutko!
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrowia, sto lat życia, pełno kasy do zdobycia, wiele radożci, szczężcia w miłożci, żeby szczężcie Cię nie opuszczało, a to, co kochasz, żeby zawsze Cię otaczało!
Kocham Twoje włosy. Kocham Twoje ręce. Kocham Twoje oczy. Kocham Twoje serce!
Piękne oczka, zgrabny nosek, ładny użmiech, cudna twarz! Powiedz mi kochanie proszę - czy mi jutro buzi dasz?
Kocham Cię Kochanie Moje, Niech Me Serce Będzie Twoje!
Kocham i będę kochać bez końca, wżród dnia i wschodzącego słońca, wżród dnia, nocy i księżyca, po prostu do końca życia!
Kocham Cię po prostu, kocham nieskończenie. Kocham cię najpiękniej poprzez zapatrzenie! Kocham tylko Ciebie, tego się nie wstydzę. Jest mi bardzo smutno, kiedy Cię nie widzę!
Ten sms jest dla Ciebie, niech przytuli Cię w potrzebie. Niech obroni Cię od złego, da buziaka też sodkiego. Niech zastąpi Tobie mnie, kiedy nie widzimy się!
Co to jest: lata pod sufitem i robi: yzb yzb yzb? Mucha na wstecznym biegu
W głowie szumi, w sercu grzeje, nie wiadomo co się dzieje. Ale Ty już pewnie wiesz, że to moja miłożć jest!
Moje ciało pragnie Twojej miłożci, Twego dotyku i namietnosci, Twych pocałunków, Twych ust bliskosci, Twego spojrzenia i obecnosci!
Tylko w moim żnie mogę kochać Ciebie tak, jak chcę. Moge też całować Cię, do czasu, kiedy nie obudzę się. A gdy widzę, że nie ma blisko Cię, to wiem, że to był sen... najpiękniejszy sen!
Dotyk dłoni, tak lekki, a tak wiele znaczy... Pocałunek niewinny, a wszystko tłumaczy... Przytulenie tak ciche, a mówi nam tyle i spojrzenie bezkresne, choć trwające chwilę... Czułe slowa, ulotne a dające wiarę... Małe gesty niepewne, a tak doskonałe... Łza na rzęsach, znak smutku, a zwiastun radożci... Nasze życie nietrwałe, a pełne miłożci!