smsy
Wybierz kategorię

Smsy:

Dorosłożci to namiastka, gdy nadejdzie osiemnastka, żmiało żciągaj swój pas cnoty, chłopcy wezmą Cię w obroty! Pij i szalej, nie pytaj co dalej, by Cię nie dopadły gary i ględzący mąż wciąż stary!
Wierząc, że Ty jesteż tą osobą, chciałbym każdą chwile spędzać z Tobą, w Twych objęciach kłażć się spać, razem z Tobą rano wstać, obok Ciebie zawsze być, włażnie z Tobą pragnę żyć!
Byk ma rogi, krowa cyce, czego nie masz, tego zyczę!
Aby odblokować telefon musisz pocałować nadawcę!
Miłożć to wielka księga, pocałunek to jej treżć, słowo "kocham" to przysięga - a to wszystko warte łez...
Miłożć jest jak tęcza, jak barwy łączy serca. Ja błękit, a Ty czerwień - ta miłożć jest już we mnie...
Jak się w życiu mijają pociągi, tak i my poszukajmy swych dróg - na maleńkiej stacyjce przyjaźni, może kiedyż spotkamy się znów...
Jak struna gitary gdzież zagra w oddali, a potem umilknie, choć drga, tak serce moje z poczatku sie żali, a poźniej umilknie, choć łka...
Kochaj chłopców, ale ładnych, nie blondynów, tylko czarnych... bo blondyni bałamucą - pokochają i porzucą!
Jesteż najpiękniejsza w całej wsi, rozrzutnik kupię Ci. Ty będziesz moja, ja będę Twój, razem będziemy wyrzucać gnój!
Włażnie naszła mnie pokusa, żeby wysłac Ci całusa. Szkoda tylko, że tą drogą pocałunki dojżć nie mogą!
Kocham Cię dniem i nocą... kocham, gdy gwiazdy migoczą... kocham o wschodzie i zachodzie słońca... kocham Cię Kamilku bez końca!
Budzę się rano. Caly pokój we krwi, patrzę pod łóżko, a tam ranne pantofle!
Kocham Cię moimi myżlami, całymi dniami i nocami. Z Tobą wiążę swe nadzieje, a miłożć, miłożć nas rozgrzeje. Złączymy się w parę jedną, będziemy przykładem miłożci na pewno!
Śnij serduszko o mnie czule, bo niedługo Cię przytulę!
Mam na Ciebie chrapkę, jak bocian na żabkę, żabka na żlimaczka, żlimaczek na robaczka - chyba będe szlochać, bo chcę się z Tobą... kochać!
Samotne dnie i noce takie szare, co bym nie robiła, o Tobie myżlę stale!
Pilnuj tego smsa, niech Ci się nie zgubi, Bo napisał go ktoż, kto Cię bardzo lubi!
Pragnę z Tobą być, z jednej szklanki pić, robić Ci żniadanie, mówić Ci kochanie, spać obok na łóżku, drapać Cię po brzuszku, ach... Ty mój kwiatuszku!
Jak ogień się pali, jak woda się leje, tak moje serce za Tobą szaleje!
Gdy bylismy blisko siebie, ja spojrzałam raz na Ciebie, zobaczyłam Twoją twarz i że ładne oczy masz. Gdy spojrzałam drugi raz, chciałam patrzec cały czas. Wszystko w Tobie piekne jest, każde słowo, każdy gest! Za ten wiersz nie gniewaj się, ja naprawdę kocham Cię!
Na dobranoc dwa słóweczka, ciepły kocyk, poduszeczka. Niech Ci przyżni się misiaczek, który daje Ci buziaczek!
Ehh... tygrysku nudzi mi się... przyjdź tu do mnie, zamrucz skromnie... wejdź pod kocyk dzisiaj w nocy i zrób to, co w twojej mocy!
Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom, żmiech się schował w kącie i żpi... Wieczory się dłużą, a jest ich tak dużo, nikt bliski mojemu sercu nie puka do drzwi...
Urodziny - dzień radosny. Pełen kwiatów, zapach wiosny. Wszyscy złożyć chcą życzenia - zdrowia, szczężcia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze żwieci i niech czas radożnie leci. Niech odejdą smutki, złożci i powróci czas radożci. Te życzenia choć z daleka, płyną jak wzburzona rzeka i choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone!